Kontakt

FFC Logistics OÜ

Kauba 3D, 3. korrus, Kohtla-Järve 30328, Estonia
Punane 56, Tallinn, Estonia

T / +372 33 72000
F / +372 33 72001

E / info@ffcl.eu

 

www.timocom.com liige
www.cargo.lt liige
www.asmap.ru liige
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda liige
Rohkem info leiate lehel Dokumendid

 



Logistika osakond

 

IIrina Kolodjažnaja

Amet/ logistik / juhiabi (dekreetpuhkuses)
Suunad/ EE, LV > FR, NL, B, D, IT, ES, SE, Balti riigid
Keeled/ RUS (emakeel), EST (keskmine), ENG (algaja)
M/ +372 5305 4645
T/ +372 33 72003
F/ +372 33 72001
E/ irina@ffcl.eu
S/ ffc.logistics.irina

 

Anželika Tšetša

Amet/ logistik 
Suunad/ EE > FR, NL, B, D, IT, ES, SE, Balti riigid
Keeled/ RUS (emakeel), EST (keskmine), ENG (algaja)
M/ +372 5304 7270
T/ +372 33 72008
F/ +372 33 72001
E/ anzelika@ffcl.eu
S/ ffc.logistics.irina

Ellina Grygoryan

Amet/ logistik (dekreetpuhkuses)
Suunad/ RU > EE, LV, LT, FI, D, CZ, PL, teised EU riigid
Keeled/ RUS(emakeel), EST (algaja), ENG(keskmine)
M/ +372 5304 8844
T/ +372 33 54000
F/ +372 33 72001
E/ ellina@ffcl.eu
S/ antoniana.ffcl

Katriina Aunap

Amet/ logistik
Suunad/ RU > EE, LV, LT
Keeled/ RUS (emakeel), EST (keskmine), ENG (keskmine)
M/ +372 5301 4530
T/ +372 33 72006
F/ +372 33 72001
E/ katriina@ffcl.eu
S/ ffclogistics.gajane

 

Julia Lass

Amet/ logistik
Suunad/ EE, LV > FR, Balti riigid
Keeled/ RUS (emakeel), EST (algaja), ENG (keskmine)
M/ +372 53 06 0288
T/ +372 33 72000
F/ +372 33 72001
E/ julia@ffcl.eu
S/ Julia.vipodeklarant

Anna Sidorova

Amet/ logistik
Suunad/ EE > DE, NL, BE, CZ, IT, FR / LV > EE
Keeled/ RUS (emakeel), EST (keskmine), ENG (keskmine)
M/ +372 5301 1025
T/ +372 33 72005
F/ +372 33 72001
E/ anna@ffcl.eu
S/ live:anna_15262

 

Juhatus

 

Daniil Starodubtsev

Amet/ Direktor
   Palun pöörduge strateegia, kvaliteedi ja partnerluse küsimustes.
Keeled/ RUS (emakeel), EST (keskmine), ENG (edasijõudnud), FRA (algtase)
M/ +372 514 0994
T/ +372 33 72002
F/ +372 33 72001
E/ daniil@ffcl.eu



 

Raamatupidamine

 

Viktoria Losseva

Amet/ Pearaamatupidaja
   Majandusaruanne ja teised raamatupidamise võtmeküsimused.
Keeled/ RUS (emakeel), EST (keskmine), ENG(algaja)
M/ +372 5260 412
T/ +372 33 73970
F/ +372 33 73974
E/ viktoria@multi.ee

 



 

Juriidiline tugi

 

Marko Tiirik

Amet/ jurist
   Advokaadibüroo Bellum Õigusabi OÜ
Keeled/ EST (emakeel), ENG (algtase), RUS (edasijõudnud)
T/ +372 33 70198
E/ marko.tiirik@virubellum.ee



 

Inkasso

 

Julianus Inkasso OÜ

T/ +372 681 4400
E/ inkasso@julianus.ee