Osakoormad

Osakoormad Eesti–Venemaa. Tolliteenuste kogemus 1995. aastast, vedude kogemus 2009. aastast.  Töötame operatiivselt, vastutustundlikult, aitame kliendil läbida kogu logistikaprotsessi. Optimeerimise ja isiklike ressursside arvelt saame pakkuda jõukohaseid hindasid! Lisaks osutame ladustamisteenuseid isiklikul territooriumil.

Meie juures saadav kasu tuleneb paljude klientide veoste ühes veokis vedamisest ja kõigi veoste vormistamisest tollis ühe deklaratsiooniga. Maksate mitmeid kordi vähem kui selle töömahuka protsessi teostamisel iseseisvalt. Lisaks saame kauba osta Euroopa Liidust / Vene Föderatsioonist oma firma nimele ja samuti müüa oma firma nimelt Venemaale või Eestisse. Käibemaksu Te ei kaota, tagastame selle tollivormistusel. Tasute Teie jaoks mugavas koduriigi valuutas, puudub valuutakontrolli vajadus.

Täitke vorm, saatke e-kiri või helistage, ja me vastame koheselt!

Lähemalt. Pakume osakoormate vedude täisteenust suunal Eesti–Venemaa, Euroopa–Venemaa, Balti riikides, Eesti–Euroopa ning vastassuunas, sh etapid:

 • veose pealekorje tarnija „ukselt“, Teie nimelt või meie lepinguga;
 • vajadusel konsolideerimine;
 • väljaminevate ja saabuvate veoste tollivormistus, vahetult või meie lepinguga;
 • ladustamine, hoiustamine;
 • „ukseni“ toimetamine.

Suunad (mõlemas suunas)

Tallinn – Peterburi, Moskva, Venemaa
Jõhvi – Peterburi, Moskva, Venemaa
Narva – Peterburi, Moskva, Venemaa
Tartu – Peterburi, Moskva, Venemaa
Pärnu – Peterburi, Moskva, Venemaa
Kohtla-Järve – Peterburi, Moskva, Venemaa

Läti – Peterburi, Moskva, Venemaa
Leedu – Peterburi, Moskva, Venemaa
Euroopa – Peterburi, Moskva, Venemaa. Konsolideerimine – Eesti, oma ladu.

 1. Meie kontorid asuvad Kohtla-Järvel, Tallinnas ja Peterburis.
 2. Juriidiline isik on asutatud nii Venemaal kui ka Eestis.
 3. Osutame tolliteenuseid Eestis tegevusloa alusel. Isiklik tolliladu ja terminal.
 4. Ekspordi korral Venemaalt meie lepingu alusel toimub tollivormistus ilma, et vajaksite omalt poolt tolliagendi teenuse kasutamist.
 5. Laoteenused Eestis ja Peterburis.
 6. Veoseliigid: kõik v.a temperatuurirežiimi nõudvad, sh ka aktsiiskaup.

Meie klient – keskmised või väikeettevõtted Eestis, Peterburis ja Moskvas, kes tegelevad väikeste kaubapartiide (50 kg – 2-5-10 tonni) piiriülese kaubandusega. Täiskoormaga veokitega on meil suur kogemus, ekspedeerime kuni 150 autot kahe riigi vahel.

 • kui te olete elektrik, kellel on vaja tarnida automaate, kaableid, valgusteid;
 • kui te olete sanitaartehnik, kes vajab torusid, ventiile, sanitaartehnikat;
 • kui te olete kaevanduste, elektrijaamade ning muude era- ja riigiettevõtete tarnija;
 • kui te tarnite riideid, ilutooteid, tehnikat, tööriistu, ehitusmaterjale, mööblit ja muid laialdaselt kasutatavaid tarbetooteid, siis me aitame teid!

Lähemalt teenusest. Näidis uksest-ukseni teenusest.

Te olete Peterburis tegutsev firma, kellel on vaja kätte saada kaubaalus kaubaga Prantsusmaalt, et see pärast ilusalongidele edastada. Te soovite arveldada rublades, tarnet ukseni, head hinda ja ei soovi põhimõtteliselt tegeleda valuutakontrolliga ja välismajandusliku tegevusega. Sellisel juhul tere tulemast meie juurde! Me ostame Teie kauba meie Eesti firma nimele ja konsolideerime Eestis koos teiste klientide kaupadega. Tollimine toimub ühe nimekirja alusel ja kaup sõidab ühe veokiga Peterburi meie Peterburi firmale. Lahtitollimine toimub samuti ühe nimekirja alusel, mis tagab ökonoomsuse. Järgnevalt tarnime Teie kauba kohaliku transpordiga firma ukseni.  Arveldus toimub rublades – kõik on maksimaalselt mugav ja soodne tänu konsolideerimisele ja kauba ostmisele meie lepingu alusel. Kui võtate tollivormistuse ja kauba tarnimise enda peale, maksate kordades rohkem.

Me soovime elavdada ja odavdada kaubavahetust Eesti ja Venemaa vahel, Euroopa ja Venemaa vahel läbi Eesti. Näeme täna, 2018. aastal, et ühe-kahe kaubaaluse toimetamine Peterburist Tallinnasse (Rakvere, Kohtla- Järve, Tartu, Pärnu, Narva) maksab keskmiselt 350 eurot. Ekspordi vormistamine maksab ligikaudu 200 eurot. Import 50 eurot. Pluss ajakulu käibemaksu tagastamisel Eestis ja Venemaal. Kogukulu on 600 eurot! Meie eesmärk on viia need kulutused 100–200 euroni. Iga juhtum on loomulikult individuaalne ja võib maksta nii vähem kui ka rohkem. Logistika odavnemine elavdab automaatselt kaubandust Venemaa ja Eesti vahel. Selles seisnebki meie äritegevuse idee.

Täiskoormate kohta võib lugeda siit ja tolliformaalsustest siit.

Küsi pakkumist


Soovitav osakoorma kaal alates 100 kg, maht alates 1/2 alust