Täiskoormad

* Osutame täiskoormate (FTL) maanteevedusid Euroopas, Baltimaades ja Venemaal. See on meie põhitegevusala. Ekspedeerime kuni 350 veost kuus.
Võtke meiega ühendust ja edastame Teile operatiivselt tariifid või dokumendid hankes osalemiseks/lepingu sõlmimiseks.
Töötame kiiresti, hoolikalt ja läbipaistvalt. Kvaliteeti tõestavad kõige paremini klientide soovitused. Kõik eriolukorrad lahendame kiiresti. Unikaalne tellimuste, raamatupidamise ja maksete juhtimise CRM süsteem võimaldab töötada konkurentidest 30% efektiivsemalt. Meie kasuminorm on läbipaistev. Meie äri – see on Teie äri transpordiküsimuste lahendamine.

90% meie tööst on seotud tent-poolhaagiste kasutamisega klientide veoste maismaavedudes. Ülejäänud osa moodustavad külmveokid ja merekonteinerid.

Meie põhisuunad veoste kohaletoimetamisel:

 1. Venemaa – Eesti, Venemaa – Läti ja vastassuund;
 2. Eesti, Läti – Lääne- ja Kesk-Euroopa (tähtsuse järgi): Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Holland, Belgia, Saksamaa, Rootsi, Soome, Taani, Leedu jt;
 3. ning otse Venemaa – Kesk-Euroopa: Slovakkia, Saksamaa, Leedu, Läti, Tšehhimaa, Rumeenia, Austria, Poola;
 4. oleme huvitatud veostest suunaga Läänest Itta: Euroopa – Eesti ja Venemaa, Eesti – Venemaa;
 5. Venemaa-sisesed veod, mida arendab aktiivselt meie Peterburi kontor.

Peamised kaubagrupid:

 • saematerjal
 • paber, tselluloos ja neist valmistatud tooted
 • metall ja metallitooted
 • moodulmajad, aiamajad, aknad, uksed
 • muud puittooted: voodrilaud, terrassilaud, piirded, vineer, puitlaastplaat
 • mööbel
 • soojusisolatsioon, katusematerjalid
 • värviline vanametall
 • külmutatud kala
 • kemikaalid, väetised puistekaubana

Seega, importides Eestisse kuni 100 raskeveokitäit saematerjali ja puittooteid ning eksportides Eestist samasuguse koguse veoseid – oleme kõige nähtavamad just metsatööstustoodangu sektoris. Selline tulemus on saavutatud tänu sellele, et meie Eesti ja Läti importijad omavad sageli ka ekspordivooge, mille tagamine on samuti ajapikku meie kätte läinud.

Meie jaoks on väärtuslik iga suurusega klient, kellele on omane finantsdistsipliin ja aus asjaajamine, läbipaistev voogude ja tööprotsesside korraldamine.  Kahjuks on väikestel firmadel sellega sagedamini probleeme kui suurtel. Seetõttu on meie esmaseks sihtgrupiks suurettevõtted, tihtipeale oma majandusharu liidrid. Töö käib nii hangete kui ka hetkehinna (spot pricing) alusel, lepinguga ja ilma. Sellised ettevõtted on nõudlikumad ja professionaalsemad. Koostöö tulemuseks on selge perspektiiv ja võimalus rakendada ellu ambitsioonikaid plaane, tõstes omaenese professionaalsuse taset.

Meie edasised eesmärgid

 1. Kliendibaasi kasvatamine ehitusmaterjalide ja -seadmete – suurema lisaväärtusega toodete – tootjate hulgas.
 2. Oma positsiooni kindlustamine ekspediitorina puittoodete vedudes saavutamaks liidripositsioon Eestis ja kuulumaks TOP 10-sse Loode-Venemaal.
 3. Luua ja arendada lahendusi, mis võimaldavad mitte ainult kliendi transpordiülesandeid täita, vaid teha seda kiiremini, odavamalt või mugavamalt.

Käsitledes oma rolli ühiskonnas laiemalt, oleme uhked, et osaleme ekspordivoogude korraldamises Venemaalt ja Eestist. Ekspordile orienteeritus on ülitähtsaks elemendiks mistahes riigi majanduses.

Sotsiaalset tähtsust omab ka meie koondveoste projekt. Sellega tahaksime protsesside optimeerimise ning Eesti ja Vene Föderatsiooni vaheliste tolli- ja transporditeenuste odavdamise teel anda uue impulsi kahe riigi vahelisele kaubandusele. Kaupade ühes või teises suunas eksportimisel kujutavad saatelehed endast praegu takistusi väikeettevõtete väikestele mahtudele. Koondveoste kohta saab lugeda siit.

Meie tolliteenuste kohta saab lugeda siit ning merevedudest siit.

Küsi pakkumist